- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Butelki i bidony
- Butelka próżniowa 750 ml DINARA Schwarzwolf
Butelka próżniowa 750 ml DINARA Schwarzwolf
Dostępne kolory
Butelka próżniowa o pojemności 750 ml, wyposażona w praktyczny kubeczek do picia. Butelka wykonana ze stali nierdzewnej, z podwójnymi ściankami, dzięki którym utrzymuje ciepło napoju do 20 godzin (pomiar wykonywany w temperaturze pokojowej).
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| F5105900AJ303 (czarny) | 0 szt. | 711 szt. |
2 000 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 4 cm | piątek, 29 maja 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Góra
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: piątek, 29 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | Schwarzwolf |
| Kolor | (03) czarny |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Pojemność | 750 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 8,6 x 28,8 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,586 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 96170000 |
| EAN | 8595611011276 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | opakowanie Schwarzwolf |
| Małe opakowanie | 1 szt. |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 0 |
Butelka termiczna DINARA Schwarzwolf to połączenie eleganckiego designu, trwałości i funkcjonalności, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla aktywnych osób ceniących wygodę i styl. Została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i wyposażona w podwójne ścianki z izolacją próżniową, co pozwala na długotrwałe utrzymanie temperatury napojów ciepłych, jak i zimnych.Dzięki pojemności 750 ml doskonale sprawdzi się podczas długich podróży, wycieczek czy całodniowych aktywności na świeżym powietrzu.
Jej solidna konstrukcja gwarantuje odporność na uszkodzenia, a szczelne zamknięcie zapobiega przypadkowemu rozlaniu płynów.Ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie butelki w dłoni, a minimalistyczny, nowoczesny wygląd sprawia, że świetnie prezentuje się zarówno na biurku w pracy, jak i podczas sportowych wypadów. To niezawodny towarzysz każdej podróży, który dba o nawodnienie i komfort użytkowania.
Podobne produkty
Cena katalogowa 30,67 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 999 szt. | 3 878 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,91 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 29 szt. | 4 899 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 6 szt. | 3 690 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 szt. | 2 012 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 11,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 512 szt. | 3 864 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 9,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 780 szt. | 1 389 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 470 szt. | 6 901 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 35,79 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 461 szt. | 10 886 szt. | 20 000 szt. |
Film
360°
Cena katalogowa 8,69 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 320 szt. | 6 472 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 906 szt. | 2 825 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 827 szt. | 3 273 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 12,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 892 szt. | 3 158 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 880 szt. | 248 szt. | 1 500 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 815 szt. | 8 192 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 783 szt. | 7 476 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 10,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 775 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 14,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 725 szt. | 970 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 644 szt. | 2 887 szt. | 0 szt. |
360°
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 632 szt. | 940 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 18,37 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 532 szt. | 965 szt. | 0 szt. |