- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Butelki i bidony
- Butelka szklana z pokrowcem 600 ml RAMONA
Butelka szklana z pokrowcem 600 ml RAMONA
Dostępne kolory
25,40 PLN netto
Kalkulator
Szklana butelka o pojemności 600 ml, z pokrywką ze stali nierdzewnej i bambusowym zamknięciem. Butelkę przed uszkodzeniami chroni neopropanowe etui.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 6318103 (czarny) | 1 170 szt. | 6 112 szt. |
0 szt. |
| 6318104 (niebieski) | 1 191 szt. | 4 902 szt. |
0 szt. |
| 6318105 (czerwony) | 1 448 szt. | 10 999 szt. |
0 szt. |
| 6318107 (szary) | 349 szt. | 52 szt. |
0 szt. |
| 6318109 (zielony) | 531 szt. | 4 918 szt. |
0 szt. |
| 6318110 (pomarańczowy) | 742 szt. | 6 188 szt. |
0 szt. |
| 6318111 (różowy) | 570 szt. | 2 457 szt. |
0 szt. |
| 6318112 (fioletowy) | 521 szt. | 1 943 szt. |
0 szt. |
| 6318124 (jasnoniebieski) | 632 szt. | 940 szt. |
0 szt. |
| 6318129 (jasnozielony) | 627 szt. | 5 903 szt. |
0 szt. |
| 6318144 (granatowy) | 85 szt. | 33 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
o 5 cm Nakrętka |
czwartek, 21 maja 2026 |
|
S2 (sitodruk) Maks. ilość kolorów: 1 |
18 x 10 cm Nadruk dookoła |
piątek, 22 maja 2026 |
|
TT1 (termotransfer) Maks. ilość kolorów: 7 |
4 x 10 cm Pokrowiec |
piątek, 22 maja 2026 |
|
DTF1 (direct to film do 50 cm2) Maks. ilość kolorów: Full color |
4 x 10 cm | piątek, 22 maja 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Nakrętka
ø 5 cm
cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: czwartek, 21 maja 2026
S2 (sitodruk)
Nadruk dookoła
18 cm
10 cm
max.: 1
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Farba wnika w materiał
Wyraziste i nasycone kolory
Trwałość nadruków
Znakowanie na powierzchniach płaskich i cylindrycznych
Termin znakowania: piątek, 22 maja 2026
TT1 (termotransfer)
Przód
4 cm
10 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Czyste krawędzie nadruku
Wyraziste i nasycone kolory
Termin znakowania: piątek, 22 maja 2026
TT1 (termotransfer)
Tył
4 cm
10 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Czyste krawędzie nadruku
Wyraziste i nasycone kolory
Termin znakowania: piątek, 22 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (29) jasnozielony |
| Materiał | bambus, guma, silikon, stal nierdzewna, szkło |
| Pojemność | 600 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 6,5 x 25 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,5 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7013990090 |
| EAN | 4064571032477 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 24 szt. |
| Duże opakowanie | 24 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 600 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 46,60 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 33,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 28,30 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 10,350 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 160 |
Butelka szklana z pokrowcem 600 ml to elegancka i funkcjonalna opcja dla osób ceniących wysoką jakość i ekologiczną alternatywę dla plastikowych pojemników. Wykonana z wysokiej jakości szkła, wyposażona w szczelną pokrywkę ze stali nierdzewnej oraz bambusowe zamknięcie, zapewnia wygodne i bezpieczne przechowywanie napojów.Neopropanowe etui chroni butelkę przed uszkodzeniami, zapewniając dodatkową ochronę podczas transportu.
Pojemność 600 ml sprawia, że jest idealna do codziennego użytku – zarówno w pracy, jak i na spacerach. Ekologiczna, bezpieczna i trwała – doskonały wybór na każdy dzień.
Bambus i drewno są materiałami naturalnymi, dlatego każdy produkt może się nieznacznie różnić, co ma wpływ również na znakowanie grawerem laserowym. Takie różnice nie wpływają na użytkowanie produktu i nie mogą być powodem reklamacji.
Wysyłka ceramiki, porcelany i szkła wiąże się z dodatkowym zabezpieczeniem towarów oraz zwiększonymi kosztami transportu.
Cennik wysyłki:
-
0-100 sztuk - paczka 25 zł/netto
-
od 101 sztuk - paleta 120 zł/netto
UWAGA: Darmowa wysyłka dla zamówień o wartości od 1000 zł/netto.
Podobne produkty
Cena katalogowa 30,67 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 000 szt. | 3 878 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 121 szt. | 3 691 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,91 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 29 szt. | 4 899 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 szt. | 2 067 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 11,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 562 szt. | 3 864 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 35,79 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 230 szt. | 10 887 szt. | 20 000 szt. |
Film
360°
Cena katalogowa 9,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 795 szt. | 1 389 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 470 szt. | 6 902 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 8,69 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 321 szt. | 6 472 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 906 szt. | 2 826 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 827 szt. | 3 273 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 12,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 892 szt. | 3 158 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 880 szt. | 248 szt. | 1 500 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 25,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 875 szt. | 2 275 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 868 szt. | 8 241 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 783 szt. | 7 476 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 10,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 776 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 14,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 765 szt. | 970 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 18,37 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 708 szt. | 965 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 644 szt. | 2 887 szt. | 0 szt. |
360°