- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Butelki i bidony
- Butelka PET 500 ml SAMBOR
Butelka PET 500 ml SAMBOR
Dostępne kolory
11,34 PLN netto
Kalkulator
Butelka do picia wykonana z PET, z bambusowym wieczkiem, o pojemności 500 ml.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8482204 (niebieski) | 403 szt. | 1 667 szt. |
0 szt. |
| 8482205 (czerwony) | 1 190 szt. | 3 323 szt. |
0 szt. |
| 8482209 (zielony) | 832 szt. | 3 696 szt. |
0 szt. |
| 8482277 (ciemnoszary) | 537 szt. | 3 439 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
o 3 cm | czwartek, 21 maja 2026 |
|
S2 (sitodruk) Maks. ilość kolorów: 1 |
15 x 12 cm | piątek, 22 maja 2026 |
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
3,5 x 3,5 cm | piątek, 22 maja 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Nakrętka
ø 3 cm
cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: czwartek, 21 maja 2026
S2 (sitodruk)
Nadruk dookoła
15 cm
12 cm
max.: 1
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Farba wnika w materiał
Wyraziste i nasycone kolory
Trwałość nadruków
Znakowanie na powierzchniach płaskich i cylindrycznych
Termin znakowania: piątek, 22 maja 2026
T4 (tampodruk)
Przód
3,5 cm
3,5 cm
max.: 4
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Szybka realizacja zamówień wielkonakładowych
Termin znakowania: piątek, 22 maja 2026
T4 (tampodruk)
Tył
3,5 cm
3,5 cm
max.: 4
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Szybka realizacja zamówień wielkonakładowych
Termin znakowania: piątek, 22 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (04) niebieski |
| Materiał | bambus, PET, polipropylen (PP) |
| Pojemność | 500 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 6,5 x 21,5 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,127 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 3924100090 |
| EAN | 4064571044395 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 50 szt. |
| Duże opakowanie | 50 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 1050 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 75,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 39,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 24,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 5,700 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 200 |
Butelka PET o pojemności 500 ml to praktyczny wybór dla osób, które szukają lekkiej i wygodnej opcji na napój w ciągu dnia. Wykonana z wysokiej jakości materiału PET, jest odporna na uszkodzenia i bezpieczna dla zdrowia, a jej BPA FREE oznacza brak szkodliwych substancji.
Bambusowe wieczko, które zapewnia szczelność, dodaje butelce nowoczesnego i ekologicznego wyglądu, a dzięki systemowi LEAKPROOF masz pewność, że napój nie wyleje się nawet podczas transportu.Idealna do codziennego użytku, pracy czy aktywności na świeżym powietrzu, butelka łączy funkcjonalność z troską o środowisko. Z jej pomocą łatwo zadbasz o odpowiednią ilość płynów w ciągu dnia, nie rezygnując z estetyki i ekologii.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 2) certificate2.pdf |
Bambus i drewno są materiałami naturalnymi, dlatego każdy produkt może się nieznacznie różnić, co ma wpływ również na znakowanie grawerem laserowym. Takie różnice nie wpływają na użytkowanie produktu i nie mogą być powodem reklamacji.
Podobne produkty
Cena katalogowa 30,67 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 000 szt. | 3 878 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 121 szt. | 3 691 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,91 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 29 szt. | 4 899 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 szt. | 2 067 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 11,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 562 szt. | 3 864 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 35,79 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 230 szt. | 10 887 szt. | 20 000 szt. |
Film
360°
Cena katalogowa 9,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 795 szt. | 1 389 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 470 szt. | 6 902 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 8,69 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 321 szt. | 6 472 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 906 szt. | 2 826 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 827 szt. | 3 273 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 12,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 892 szt. | 3 158 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 880 szt. | 248 szt. | 1 500 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 25,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 875 szt. | 2 275 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 868 szt. | 8 241 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 783 szt. | 7 476 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 10,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 776 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 14,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 765 szt. | 970 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 18,37 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 708 szt. | 965 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 644 szt. | 2 887 szt. | 0 szt. |
360°