- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Butelki i bidony
- Butelka szklana 500 ml EUGEN
Butelka szklana 500 ml EUGEN
Dostępne kolory
11,59 PLN netto
Kalkulator
Ekologiczna butelka ze szkła z zakrętką ze stali nierdzewnej. Pojemność 500 ml.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 6139404 (niebieski) | 115 szt. | 2 581 szt. |
10 000 szt. 2026-09-15 |
| 6139405 (czerwony) | 2 512 szt. | 3 864 szt. |
5 000 szt. 2026-08-04 |
| 6139409 (zielony) | 267 szt. | 2 362 szt. |
0 szt. |
| 6139410 (pomarańczowy) | 1 225 szt. | 7 253 szt. |
0 szt. |
| 6139411 (różowy) | 7 szt. | 1 875 szt. |
0 szt. |
| 6139466 (przeźroczysty) | 3 307 szt. | 11 115 szt. |
20 000 szt. 2026-09-08 |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
S2 (sitodruk) Maks. ilość kolorów: 1 |
18 x 15 cm Butelka |
poniedziałek, 1 czerwca 2026 |
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
3 x 3 cm Butelka |
poniedziałek, 1 czerwca 2026 |
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
o 3,5 cm Nakrętka |
piątek, 29 maja 2026 |
S2 (sitodruk)
Nadruk dookoła
18 cm
15 cm
max.: 1
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Farba wnika w materiał
Wyraziste i nasycone kolory
Trwałość nadruków
Znakowanie na powierzchniach płaskich i cylindrycznych
Termin znakowania: poniedziałek, 1 czerwca 2026
T4 (tampodruk)
Przód
3 cm
3 cm
max.: 4
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Szybka realizacja zamówień wielkonakładowych
Termin znakowania: poniedziałek, 1 czerwca 2026
T4 (tampodruk)
Tył
3 cm
3 cm
max.: 4
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Szybka realizacja zamówień wielkonakładowych
Termin znakowania: poniedziałek, 1 czerwca 2026
L3 (grawer laserowy)
Nakrętka
ø 3,5 cm
cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: piątek, 29 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (10) pomarańczowy |
| Materiał | stal nierdzewna, szkło |
| Pojemność | 500 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 6,1 x 22,2 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,36 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7013990090 |
| EAN | 4064571016583 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 50 szt. |
| Duże opakowanie | 50 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 1200 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 37,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 37,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 49,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 18,000 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 200 |
Butelka szklana 500 ml to eleganczna i ekologiczna alternatywa dla plastikowych pojemników. Wykonana z wytrzymałego szkła, nie wpływa na smak napojów, a zakrętka ze stali nierdzewnej zapewnia szczelność i wygodę użytkowania.Dzięki smukłej formie i kompaktowej pojemności 500 ml doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu – w biurze, na siłowni czy w podróży. Wielokrotnego użytku, stylowa i bezpieczna dla środowiska.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 3) Declaration_of_conformity.pdf |
Wysyłka ceramiki, porcelany i szkła wiąże się z dodatkowym zabezpieczeniem towarów oraz zwiększonymi kosztami transportu.
Cennik wysyłki:
-
0-100 sztuk - paczka 25 zł/netto
-
od 101 sztuk - paleta 120 zł/netto
UWAGA: Darmowa wysyłka dla zamówień o wartości od 1000 zł/netto.
Podobne produkty
Cena katalogowa 30,67 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 999 szt. | 3 878 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,91 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 29 szt. | 4 899 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 6 szt. | 3 690 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 szt. | 2 012 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 11,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 512 szt. | 3 864 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 9,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 780 szt. | 1 389 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 470 szt. | 6 901 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 35,79 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 461 szt. | 10 886 szt. | 20 000 szt. |
Film
360°
Cena katalogowa 8,69 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 320 szt. | 6 472 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 906 szt. | 2 825 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 827 szt. | 3 273 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 12,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 892 szt. | 3 158 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 880 szt. | 248 szt. | 1 500 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 815 szt. | 8 192 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 783 szt. | 7 476 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 10,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 775 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 14,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 725 szt. | 970 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 644 szt. | 2 887 szt. | 0 szt. |
360°
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 632 szt. | 940 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 18,37 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 532 szt. | 965 szt. | 0 szt. |